Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 16.02.2018 13:21:55 

Ranch Esperanza

Prodaní koně

 

Prodaní koně:

Ejmi

narozena 11.5.1999, plemeno Český sportovní pony

zapsaná v PPK

M: Elba

O: neznámý

Byla koupena z Jeseníků od soukromého majitele, předtím působila v oddílové parkurové stáji kde měla jedno hříbě, kobylku Esenci. Přišla k nám jako velmi vyděšený koník, všeho se bála, často se lekala a reagovala agresí nejen na lidi, ale i na koně. Dnes už je z ní poměrně ochotná kobylka, která má ráda děti více než dospělé. Na jízdárně je tlačivá, v terénu temperamentní a ráda si vyhodí, ale i přes svoji tvrdohlavost dokáže být velmi citlivá a vnímavá. V létě chodila pod dětmi a vedla si výborně, na podzim si zajela Hubertovu jízdu s Lenkou S.

Nyní v majetku rodiny H. na Praze-západ. Ejminka se má skvěle a máme o ní pravidelné zprávy i fotky za což děkujeme. Moc jí to sluší a společnost jí dělá valášek.

       


Paso Doble

narozen 4.4.2002, otec Protector (IRE), matka Paris Style (IRE)

Hodný valášek, mazel, ochotný, pracovitý v terénu živel. Nyní je ve stáji v Blevicích. Byl to největší miláček Úži.

        


Wild Moon

narozena 14.4.2003, otec Mondrian (GER), matka Wildröschen (GER)

Krásná kobylka, která potřebuje věřit svému človeku pak je hodná a ochotná. V terénu temperamentní, na jízdárně vhodná i pro začátečníky. Nyní v majetku u Káti S., stáj Mnich kde se má moc dobře.

 
 


Lump

narozen 5.6.2000, původ neznámý

Lumpíka jsem měla 5 let. Je to koník, který potřebuje čas a trpělivost aby se naučil věřit jiným lidem, pak je jeho srdíčko otevřené a plné důvěry. Za dobu co jsme ho měli se mnohému naučil, přibral a z tmavého hnědáka se stal pohádkový šimlík. Navždy zůstane v mém srdíčku jako učitel, kamarád a stvoření, které má uvnitř obrovskou sílu svobody, nespoutanosti a odvahy. Jsem moc ráda, že jsem díky němu získala další zkušenosti, které mě posunuly dál v mé práci s koňmi. Zažila jsem smutek, štěstí beznaděj, pochopení, lásku a hlavně důvěru. Lumpík byl prodán dne 10.2.09

      

Hledáme Lumpíka

ČT bez původu, 170k.v., věk 9let. Prokvetlý hnědák, stále vyběluje. Prodán kolem 14.12.09 od slečny T.Rybanské z Chýnova. Prodáván prý z důvodu rtg zjištěné artrózy zadních nohou, nevhodný k ježdění a proto prodán údajně na pastviny do obce Načeradec. Odvezen s kobylkou A1/1. Za veškeré info jak se koník má budeme vděční. Lump je hlášen stále na mě, nebyl přihlášen na dalšího majitele.

 

TOPlist