Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 16.02.2018 13:21:55 

Ranch Esperanza

Členství znamená možnost levnějšího pronájmu koně, než při hodinovém ježdění. Také se více naučíš, nejen v ježdění, ale i v péči o koně. Avšak neznamená to, hlídání dětí. Vždy se může stát nějaký úraz, ať ve stáji či v sedle, a proto je-li Ti méně než 10 let, je povinností rodičů tu s Tebou být. Pokud Ti je více než 10 let a rodiče být u ježdění z jakého koliv důvodu nemohou, můžeš jezdit bez nich, ale jen na jejich vlastní zodpovědnost.

Naučíš se u nás základy ježdění a péče, pokud budeš chtít se dál rozvíjet je možné po dohodě zajistit trenéra, kterého budeš platit hodinově. 

Dále je možnost účasti na různých akcí, hobby sportu, výletů, atd. V létě možnost stanování, plavení a v zimě zápřeže, atd.

Povinnosti členů:

- pravidelná docházka

- podílení se na chodu stáje

- příprava koně před ježděním

- ošetření koně po ježdění

- po ježdění údržba výstroje

- pravidelné brigády dle potřeby

- odpovědnost za vybavení - co zničíš nahradíš

- dodržování pravidel chodu stáje a bezpečnosti při manipulaci nejenom s koňmi

 

Pokud chceš být bez jakých koliv povinností a věnovat se pouze ježdění, můžeš být jako hodinnový klient a tím Ti odpadají povinnosti čelnů.

Ceny nalezneš v sekci SLUŽBY.

 

Naši členové

Někteří k nám chodí dlouho, jiní krátce. Všichni jsou úžasná parta, kolektiv co podporuje členy nové a vládne zde stále veselá atmosféra. Členové hradí měsíční příspěvek, docházka 2x týdně(dle dohody i častěji) všichni se podílejí na chodu stáje, úklidu areálu atd.

Teď jednoho po druhém :o)

   


Barča Š.

Na Ranchi jsem se učila poprvé jezdit. V té době tam byly 3 koníci. Všichi byly super. Po nějaké době přišla Bona a pak Rita. S oběma poníky jsme si moc užily. V zimě jsem jezdila na Cherry, která je moc hodná a chytrá. Teď jezdim na Johnovi, Jessi nebo Evelíně.
Jezdím vše co je třeba. Zajímám se o horsemanship. Kdybych mohla, tak ve stáji i spím :)

  


Terka Š. (Terda)

Na Ranch jsem začala chodit spolu s Barčou, která je moje starší sestra. Začala jsem se učit na Boně a Ritě. Jezdim převážně Jessi, se kterou zkouším i menší skoky. Občas jezdím i Sissi.

  


Terka K. (Konofí)

Terezka je pokročilý začátečník. Začátky se naučila na Johnym, nyní pokročuje ve westernu na Cherry.


Maruška (Mája)

Nastoupila k nám krátce po Terce K. Pokročilý začátečník. Nejvíce jezdí Jessi nebo Sissi.

  


Alenka

 Alenka jezdí asi od 3 let. Byla členkou JO Praha Braník (drezura), nyní přestoupila do JO Praha Komořany. Alenka je na svůj věk šikovná, je u ní vidět kvalitní základ. Patří mezi pokročilé jezdce, momentálně zaměření parkury. U nás jezdí převážně Evelínu, se kterou si skvěle sedly. Jsou si dost podobné.

  


TOPlist