Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 16.02.2018 13:21:55 

Ranch Esperanza

Jezdecký kurz pro německé děti z letního tábora na Kalichu je v plném proudu. Zde je několik fotek z prvního turnusu, na který nikdy nezapomeneme. Děvčata byla moc milá, šikovná a při nedělním loučení s koníky ukápla nejedna slzička. Moc děkujeme za vyrobené dárečky a doufáme, že se setme příští rok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Historicky první Dětské odpoledne pořádané naší stájí 19.7. můžeme prohlásit za zdařilou akci. I přes poměrně velké horko nás lidé nenechali ve štychu a přišli :) Holkám se produkce zdařila a patří jim velký obdiv za to, co během několika dnů v těch vedrech dokázaly secvičit. Velké poděkování si zaslouží i naše kobylky - Cherry, Evelína, Jessi a Czabajka, protože nebýt jich, žádné odpoledne s koňmi by se konat nemohlo. Snad se u nás dětem i rodičům líbilo a užili si nejen vystoupení, ale i soutěže. Děkujeme všem, kteří s námi v sobotu přišli pobýt. Můžete se těšit i na fotky, které sem v brzké době přidáme.

Srdečně zveme na dětské odpoledne pořádané naší stájí

Nový koňský přírůstek ve stáji

Kobylka Czabajka byla dovezena 23.2. 2013.

 

 


Rekonstrukce stáje

Díky příznivému počasí se můžeme pustit do rekonstrukce stáje, která je nezbytná. Naším hlavním úkolem je udělat střechu nad dvěma přistavěnými boxy, aby se konečně mohly zrekonstruovat i zevnitř a aby se do nich mohly nastěhovat případní další "nájemci" (stále nabízíme volné boxy k ustájení).

 

 

   


Novoroční procházka 2014

Dnes jsme se společně všichni vydali na novoroční procházku a skvěle jsme si ji užili. Letos bohužel bez Olči, která se léčí v posteli. 

TOPlist